EN / LT

2011/2012 m.m. įvykusių sporto renginių informacija

Informacija atnaujinta: 2012-01-09

Lapkričio 18 dieną Kartenos vidurinėje mokykloje vyko rajono olimpinio festivalio kaimo mokyklų pradinių klasių kvadrato varžybos. Varžybose dalyvavo komandos iš: Kurmaičių pradinės mokyklos, Jokūbavo Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos, Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinės mokyklos, Baublių pagrindinės mokyklos, Vydmantų vidurinės mokyklos ir Kartenos vidurinės mokyklos.

Dalyvių komandos buvo suskirstytos į du pogrupius. Mūsų mokyklos pradinukai susitiko su Baublių pagrindinės mokyklos komanda, kurią nugalėjo rezultatu 2:0, bet po atkaklios kovos rezultatu 1:2 pralaimėta Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos komandai. Pogrupyje užėmus antrąją vietą, žaista dėl trečios vietos su Kurmaičių pradinės mokyklos komanda. Pajėgesni buvo kurmaitiškiai, laimėję rezultatu 2:0. Vydmantiškiams teko tenkintis ketvirtąja užimta vieta. Nugalėtojais tapo Aleksandro Stulginskio pagrindinės mokyklos komanda.

Lapkričio 24 dieną Marijono Daujoto sporto salėje dalyvauta olimpinio festivalio rajoninio etapo berniukų 5x5 salės futbolo varžybose. Pogrupio varžybose mokyklos futbolininkai susitiko su pajėgiomis M. Daujoto vidurinės mokyklos ir S. Daukanto pagrindinės mokyklos komandomis. Abiejuose susitikimuose pajėgesni buvo varžovai. Dėl 5-6 vietų susitikta su Salantų gimnazijos futbolininkais. Vydmantiškiai iškovojo pergalę ir turnyrinėje šių varžybų lentelėje užėmė penktąją vietą.

Gruodžio 2 dieną Kretingos Pranciškonų sporto salėje vyko rajono olimpinio festivalio mergaičių kvadrato varžybos. Mūsų mokyklos sportininkės varžėsi su M. Daujoto vidurinės mokyklos, Pranciškonų gimnazijos ir S. Daukanto pagrindinės mokyklos komandomis. Bendrakomandinėje įskaitoje su miesto mokyklomis mūsų sportininkės iškovojo garbingą trečiąją vietą, o kaimo mokyklų grupėje užėmė pirmąją vietą ir įgijo teisę dalyvauti zoninėse kvadrato varžybose, kurios vyks sausio mėnesį Skuodo rajone. Sportininkėms linkime sėkmės varžybose.

Gruodžio 8 dieną baigėsi du mėnesius trukusios rajono bendro lavinimo mokyklų jaunių vaikinų krepšinio varžybos. Šiame turnyre be vydmantiškių dalyvavo Pranciškonų, Salantų, Darbėnų ir J. Pabrėžos gimnazijų komandos. Žaista rato sistema. Mokyklos jaunių komanda sužaidė ketverias varžybas, kuriose iškovojo dvi pergales ir patyrė du pralaimėjimus. Nugalėtos Darbėnų ( 88:86 A. Bražinskas 21 tšk.,R. Gužys 19 tšk. ir M. Aukselis 15 tšk.) ir Pranciškonų (87:66 A. Bražinskas 33 tšk., M. Aukselis 17 tšk. ir D. Litvinas 11 tšk.) gimnazijų komandos. Pralaimėta Salantų (72:103 A. Bražinskas 25 tšk., M. Aukselis 19 tšk. ir R. Gužys 11 tšk.) ir J. Pabrėžos (63:103 M. Aukselis 11 tšk., R. Gužys 11 tšk., M. Jurgutis ir Ž. Poškus po 10 tšk.) gimnazijų komandoms. Kretingos sporto mokyklos salėje mažajame finale dėl trečiosios vietos dar kartą susitikta su Pranciškonų gimnazijos komanda. Šį kartą pajėgesni buvo varžovai, nugalėję vydmantiškius rezultatu 96:72 (A. Bražinskas 21 tšk., R. Gužys 13 tšk. ir E. Stonkus ir D. Brazauskas po 12 taškų).

Gruodžio 9 dieną mūsų mokykloje organizuotas Kalėdinis baudų ir tritaškių metimų konkursai. Konkurse dalyvavo ne tik vaikinai, bet ir merginos pareiškė norą išbandyti savo rankos taiklumą. Taikliausiai iš merginų baudas metė: Agnė Vaičikauskaitė (7 kl.) iš 15 baudų pataikyta 11, antra – Karolina Kelpšaitė (7 kl.) – 10 baudų ir trečia liko – Gintarė Andrijauskaitė (7 kl.) 8 baudos. Taikliausiai tritaškius metė 7 klasės moksleivės – Karolina Kelpšaitė (surinkusi 7 taškus), antra liko – Agnė Vaičikauskaitė ir trečia – Gintarė Andrijauskaitė. Vaikinų grupėje taikliausiai baudas metė: Aivaras Bražinskas (10kl.) iš 15 baudų pataikė 13 kartų, antras liko – Martynas Metrikas (10kl.) – taip pat 13 tikslių baudų ir trečias – Deividas Brazauskas (9a kl.) 12 baudų. Tritaškių konkurse nugalėjo 10 kl. moksleivis Aivaras Bražinskas surinkęs 8 taškus, antras liko - Vilius Vyšniauskas 11 kl. ir trečias – 12 kl. abiturientas Mantas Laurinaitis.

Kūno kultūros mokytojas
Romualdas Mažionis

 

 

Pamokų laikas

I pamoka   8:00 -   8:45
II pamoka   8:55 -   9:40
III pamoka   9:55 - 10:40
IV pamoka 11:00 - 11:45
V pamoka 12:05 - 12:50
VI pamoka 13:00 - 13:45
VII pamoka 13:55 - 14:40
VIII pamoka 14:50 - 15:35

Finansinis raštingumas

Nuorodos